Tartu 2024. aasta laulupeo peakontserdile registreerumine

By raivok, 2 märts, 2023

Tartu laulupeo peakontsert toimub laupäeval, 22. juunil 2024 kell 18.00 Tartu lauluväljakul.

Kollektiivide peakontserdile registreerumine toimub selle lehe kaudu, olete õiges kohas.
Tartu laulupeo peakontserdile registreerimine algab 16. märtsil 2023 ja kestab 31. maini 2023 (k a).

Kooride registreerimine on lõppenud!

Meil on ääretult hea meel teatada, et Tartu 2024 laulupidu “Õnn ja rõõm” on Eesti ja väliskooride seas väga populaarne, mistõttu peame teatama et uusi kollektiive peole enam registreerida ei saa.

Kollektiivi registreerimiseks loob laulukoori või puhkpilliorkestri kontaktisik siinsel lehel, ülevalt menüüst, endale kasutajakonto.

Kasutajakonto loomisel tuleb meeles pidada, et kollektiivi kontaktisiku ehk registreerija kasutajanimi võrdub tema suurtähega algava „päris” Ees- ja Perekonnanimega. Nt nii: Lydia Koidula, Richard Ritsing.

Kasutajakonto loomisel sisestage palun oma toimiv e-posti aadress. Kõik kasutajakontoga seotud teated saadetakse sellele aadressile. Teie e-posti ei avalikustata ja kasutatakse ainult salasõna, uudiste ja teavituste saatmiseks, mis on seotud Tartu 2024. laulupeoga.

Pärast kasutajakonto loomist saab kontaktisik enda kollektiivid registreerida, enda poolt registreeritud kollektiivide andmeid vaadata ja korraldajatega kooskõlastades ka muuta. Selle konto kaudu tekib 1. aprillist 2023 ligipääs noodipangale.

Kollektiivi kontaktisikul on kanda peakontserdil osalejate arvu ja kollektiivi kontaktandmete päevakajalisena hoidmise ning korraldajate poolt saadetavate materjalide läbitöötamise ja uudiste kõigi asjaosalisteni viimise vastutusrikas roll.

Aitäh teile, head kaaskorraldajad.

Lisainfo ja laulupeotugi: 736 1560 või [email protected]


Kohtumiseni laulupidude sünnilinnas Tartus!